e-pasok
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Ο Προυπολογισμός

Πήγαινε κάτω

Ο Προυπολογισμός Empty Ο Προυπολογισμός

Δημοσίευση  thepos Παρ Νοε 21, 2008 3:40 pm

Με βάση το πνεύμα,αχ! βρε Εφρέμ τι τους έχεις κάνει όλους, Αλογοσκούφη προϋπολογίζω τα εξής:
Για το 2009 έσοδα 358 εκατομμυρίων ευρώ.Τα έσοδα θα προέλθουν από τα κέρδη από λαχεία που ΘΑ αγοράσω και ΘΑ κερδίσω.Μάλιστα προβλέπετε να γίνουν αλλεπάλληλα ΤΖΑΚΠΟΤ έτσι ώστε να μαζευτεί κανένα ποσό της προκοπής.Αν το σύνολο των κερδών δεν είναι επαρκές θα αγοράσω και λαχεία από λοταρίες του εξωτερικού έτσι ώστε κερδίζοντας να συμπληρώσω το προαναφερθέν ποσό.
Τα έξοδα για το 2009 ανέρχονται στο ποσό των 40 εκατομμυρίων ευρώ με τελικά κέρδη τα 318 εκατομμύρια ευρώ.Τα έξοδα θα προέλθουν από την αγορά του πλειοψηφικού πακέτου του ΠΑΟΚ ύψους 22 εκατομμυρίων ευρώ,μην μας τον φάει κανένας Άραβας και τότε θα φύγει ο Ζαγοράκης και θα μας μείνει μόνο το νερό αλλά και τα υπόλοιπα 18 για το χτίσιμο του νέου γηπέδου του ΠΑΟΚ.
Αναλυτικά θα κάνω ένα δώρο στον Εφρέμ ύψους 5 εκατομμυρίων ευρώ και θα μου παραχωρήσει τρεις εκτάσεις στην Ν.Ραιδεστό από αυτές τις τζαμπέ που πήρε από το δημόσιο.Τις δύο θα τις πουλήσω και με τα λεφτά που θα πάρω θα χτίσω το γήπεδο.Τα υπόλοιπα 13 εκατομμύρια Θα τα δωρίσω στον Εφρέμ έτσι ώστε οι υπουργοί να μου επιτρέψουν να αλλάξω τα συμβόλαια και να χτίσω στο μέγεθος που θέλω το γήπεδο και να μην ασχοληθώ με πολεοδομίες αρχαιολογίες δασαρχία ΙΚΑ και άλλες τόσες κουραστηκές λεπτομέρειες.
Έτσι το κέρδος της κεντρικής διοίκηση θα είναι για το 2009 318 εκατομμύρια και έξι αυγά Τουρκίας από αυτά που πήραμε ως αντάλλαγμα για τις έρευνες στα χωρικά μας ύδατα.

thepos

Αριθμός μηνυμάτων : 238
Ημερομηνία εγγραφής : 16/03/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή


 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης